عنوان : راه اندازی سامانه های بومیار و 137
کد خبر : ۲۱۵۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ 
ساعت : ۱۲:۴۷:۲۶

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

شهردار سرپل ذهاب در آخرین روزهای سال 97 با حضور کارکنان شهرداری جلسه ای در سالن جلسات شهرداری تشکیل داده و به شرح اقدامات و عملکرد شهرداری در سال 97 پرداختند.

دکتر حیدری ضمن ابراز خرسندی از روند بسیار خوب ساخت و ساز در شهر سرپل ذهاب، پروژه های عمرانی در دست اقدام را در خور توجه دانستند و سیمای شهر در سال جدید را بسیار متفاوت  با سال قبل پیش بینی و جذب تمام اعتبارات مصوب شهرستان را هدف اولیه تعریف نمودند .

صابر حیدری بیان داشتند : ارائه خدمات مطلوب  به شهروندان  از دغدغه های اصلی شهرداری و شورای محترم شهر می باشد و در این راستا شهرداری بعنوان اولین دستگاه خدمات رسان و برای نخستین بار با سبقت گرفتن از دیگر شهرهای استان در حرکتی عظیم و در جهت رفاه حال شهروندان صبور اقدام به نصب و راه اندازی سامانه 137 و بومیار نموده و تحولی بزرگ در نحوه خدمات رسانی به شهروندان ایجاد کرده است .

ایشان افزودند: سامانه های خدمات شهروندی با کمترین خطا و هزینه برای شهروندان فعال گردیده و نحوه استفاده مطلوب از آن در سایت شهرداری با آدرس www.sh-sarpolezab.ir   به اطلاع عموم رسیده است.

دکتر حیدری بیان داشتند : سامانه های 137  و بومیار با قابلیت های گسترده بصورت شبانه روز در اختیار مردم عزیز می باشد و ان شااله بتوان با استفاده از این سامانه ها روز به روز از مشکلات و معایب شهری کاست و شاهد پیشرفت روز افزون آن باشیم.

در پایان دکتر حیدری پیشاپیش سال نو را به شهروندان و کارکنان اداره تبریک گفته و از تلاشهای واحد آمار و رایانه بخاطر راه  اندازی این سامانه ها تقدیر و تشکر بعمل آوردند و توفیق روز افزون برای جامعه شهری از خداوند منان مسئلت نمودند.بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0