عنوان : تشكیل جلسه ستاد بحران شهرداری
کد خبر : ۲۱۶۱
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ 
ساعت : ۱۲:۱۸:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهرداری سرپلذهاب با توجه به ورود موج بارشی سنگین مورخ 11 و 12  فروردین به ریاست شهردار و اعضای ستاد بحران شهرداری تشکیل جلسه داد . دراین جلسه دکتر صابر حیدری شهردار سرپل ذهاب به ارائه گزارش پیرامون سیل چند روز گذشته و خسارتهای متعاقب آن پرداختند و اقدامات در دست اجرا جهت مقابله با سیل احتمالی روبرو را تشریح نمودند .

موج بارشی جدید که بنا به اطلاعیه های مکرر سازمان هواشناسی کشور، سنگین و معادل یک فصل بارندگیست، با داشتن برنامه و طرح مناسب و آمادگی لازم می توان خسارتهای ناشی از آن را به حداقل ممکن رساند .

دکتر حیدری ضمن بیان اینکه مردم غیور شهرستان هنوز هم درگیر عواقب زلزله 96 و بازسازی های آن هستند، بر همگان لازم دانست که با تلاش و کوشش و برنامه های کاربردی از جمله جابجایی کانکس های حاشیه رودخانه ها و مسیل ها، رصد وضعیت نقطه به نقطه ی شهر، لایروبی رودخانه ها و کانال ها و جوی های آب سطح شهر مانع از بوجود آمدن خسارت و رنج و اندوهی دیگر برای شهرستان شد.

در این جلسه مصوبات مفید و ارزنده ای با توافق آراء و خرد جمعی اعضا تصویب گردید و شهر سرپل ذهاب بر اساس مسیر رودخانه های جاری در آن، تقسیم و تیم های کاری تشکیل شده مسئولیت پاکسازی، هماهنگی و ارشاد شهروندان را بر عهده گرفتند.

شهردار سرپل ذهاب رمز عبور از هر بحرانی را ارائه برنامه و داشتن آمادگی و خونسردی لازم دانسته و در پایان برای همگان آرزوی سلامتی و بهروزی را از خداوند متعال مسئلت نمودند .  بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0