عنوان : ساماندهی كانكس های سطح شهر
زير عنوان : مالکین واحدهای تعمیری کانکس های خود را به مکان مناسب انتقال دهند!!
کد خبر : ۲۱۶۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ 
ساعت : ۷:۲۰:۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مالکین واحدهای تعمیری کانکس های خود را به مکان مناسب انتقال دهند.

شهردار سرپل ذهاب در مصاحبه ای اعلام نموده اند که: مالکین واحدهای تعمیری نسبت به جمع آوری کانکس ها و انتقال به خارج از شهر اقدام نمایند.
دکتر صابر حیدری از مالکین واحدهای تعمیری که کلیه وام‌های خود را دریافت نموده اند و تعمیر واحدهای آن ها به پایان رسیده است درخواست نمود هرچه سریعتر نسبت به جمع آوری کانکس های خود اقدام نمایند.
ایشان با اشاره به اینکه معابر عمومی متعلق به همه شهروندان است اظهار داشتند: هم اکنون تعداد زیادی کانکس بدون استفاده در سطح پیاده روها ،خیابان ها و پارک های شهر وجود دارند که موجب سلب آسایش شهروندان گردیده است .این کانکس ها که بخش زیادی از آن ها متعلق به مالکین واحدهای تعمیری می باشند، علاوه بر این که از لحاظ بصری چهره نامناسبی به شهر داده اند باعث ایجاد ترافیک و مانع عبور و مرور مردم شده اند.

شهردار سرپل ذهاب در پایان ضمن درخواست از عموم شهروندان جهت همکاری با شهرداری بیان داشتند: لیست واحدهای تعمیری با آدرس و نام مالک در اختیار شهرداری می باشد؛ لذا از مالکین واحد‌های تعمیری درخواست می گردد هر چه سریعتر نسبت به جمع آوری کانکس های خود از سطح کوچه و خیابان اقدام نمایند؛ در غیر اینصورت شهرداری نسبت  به جمع آوری آن ها اقدام خواهد نمود

بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0